Kontakt

  Vítejte na našem webu, snažíme se pro Vás připravit kvalitní články o cestování. Bude-li mít jakékoliv dotazy stačí nás kontaktovat na jsme@vsekolemcestovani.cz nebo nám napsat na facebook .

  Věříme, že články, které na našem webu naleznete budou pro Vás přínosné. Články jsou psány zkušenými lidmi z oboru.

  Inzerce

  Hledáte web o cestování, kde se Vám vyplatí inzerovat? Jste tu správně. Na našem webu si pečlivě vybíráme inzerenty, proto budete mít jistotu, že nebudete v záplavě inzerce, jako najdete u různých PR webů.

  Recenze produktu

  Máte produkt, který by se hodil pro cestovatele? Sepíšeme k nám na web recenzi a dostaneme produkt mezi cestovatelskou komunitu.

  Naše recenze:

  Článek a fotoreport z ubytování 

  Rádi si uděláme výlet a sepíšeme článek o Vašem ubytování a okolí. Článek obohatíme kvalitním fotoreportem.

  PR Článek

  Publikování článku na našem webu získáte kvalitní zpětný odkaz. Web nemáme zaplavený PR články. Pečlivě si vždy vybíráme, jaký článek budeme publikovat a zda-li bude pro naše čtenáře i nějak přínosem.

  Aktuálně publikovaných PR článků : 0

  Zpětné odkazy

  Možnost je zde i vložení zpětných odkazů do libovolných článků, tuhle formu inzerce se u nás využívá v největší míře. I zde platí, že si vždy vybíráme, kdo u nás bude inzerovat.

  Aktuálně zpětných odkazů: 2

  Bannery

  Největší pozornost na webu si získáte pomocí banneru. Vložení banneru je možné na hlavní stranu a do příslušných článků.

  Facebook skupina

  Jestliže bude Vaše inzerce zaměřená na Asii, je zde možnost i sdílení v naší skupině. Která neustále roste (+100 uživatelů týdně)

  Asie – rady a tipy – Kambodža, Thajsko, Vietnam, Laos

  jsme@vsekolemcestovani.cz

   

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *