1 Crikvenica

Crikvenica: Nejlepší zájezdy 2023 & kompletní průvodce dovolenou

Jedna z nejznámějších destinací na letní dovolenou Kvarnerského zálivu. I když nepatří mezi nejnavštěvovanější místo v Chorvatsku, své věrné příznivce jistě má. Návštěvníky okouzlí historickým centrem, místními, zejména rybími, specialitami a kvalitním vínem ze svých vinic. I umělecky založeným návštěvníkům má Crikvenica co nabídnout. Ať už navštíví uměleckou galerii přímo v centru, nebo se vydají za krásami architektonických skvostů po blízkém okolí, jistě budou spokojeni. Crikvenica se pyšní i množstvím akcí zaměřených přímo na dětské turisty.

1 Crikvenica

Všechny zájezdy →

Nejoblíbenější zájezdy v Crikvenici

Dle recenzí a zkušeností klientů různých cestovních kanceláří jsme sestavili seznam pěti nejoblíbenějších míst, kam Češi jezdí do Crikvenice na dovolenou. Byť je v této destinaci i řada jiných dobrých resortů a hotelů, těchto pět patří mezi ty nejprodávanější:

Hotel Katarina

1 Hotel Katarina Crikvenica

Vyhledávaný luxusní hotel se nachází v letovisku Selce, které přímo navazuje na sousední Crikvenici. Hotel leží pouhých 50 metrů od pláže a zhruba 300 metrů od centra letoviska. K dispozici je vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, wellness – bazén s vyhřívanou mořskou vodou, whirlpool, finská a bio sauna, turecké lázně, půjčovna jízdních kol a mnoho dalšího.

Mediteran

2 Mediteran Crikvenica

Příjemný prázdninový hotel je situován 15 minut chůze od centra známého letoviska Crikvenica přímo u krásné oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, zastávka místní dopravy, restaurace). Vzdálenost od Praha je 780 km a od Brna 640 km. Hotel je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (Kvarnerský záliv, Malinska, Krk, zátoka Klimno).

Pension Mudražija

3 Pension Mudrazija Crikvenica

Pension Mudražija stojí 50 m od písečné pláže, obchody, restaurace, kavárny, v okolí, poliklinika do 50 m. Toto město a tradiční oblíbené letovisko je největší na Chorvatském přímoří, 37 km jihovýchodně od Rijeky, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. K vybavení objektu patří recepce, restaurace, venkovní bazén, venkovní posezení, parkoviště (za poplatek)

Kaštel

4 Kastel Crikvenica

Stylový, menší plážový hotel je situován na velmi atraktivním místě, přímo u krásné oblázkové pláže v půvabném lázeňském letovisku Crikvenica. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, restaurace, půjčovny automobilů a motocyklů, lázeňské domy, kavárny, půjčovny jízdních kol, motocyklů a automobilů, vodní sporty na pláži, turistické atrakce, sportoviště). Známé letovisko Rijeka je vzdáleno 37 km.

Omorika

5 Omorika Crikvenica

Velmi dobře vedený prázdninový hotel je situován uprostřed zeleně, ve svahu, v bezprostřední blízkosti pěkné pláže, asi 2,5 km od centra příjemného lázeňského letoviska Crikvenica. Nákupní možnosti mají hosté nedaleko hotelu (minimarket, restaurace) nebo v centru městečka Crikvenica (restaurace, bary, obchody, vodní sporty na pláži, historické památky, půjčovny automobilů a jízdních kol, sportoviště, tradiční trh).

OSMNÁCT důvodů, proč (ne)jet na dovolenou do Crikvenice

Crikvenica měla v roce 2011 zhruba 11 122 obyvatel. Nachází se asi 25 km od Rijeky při ústí řeky Dubračina. Zahrnuty jsou k ní i městské části Jadranovo, Dramajl a Sence. Místní obyvatelé se věnují zejména pěstování zemědělských plodin, chovu hospodářských zvířat a rybářství. Zejména pro rostlinnou výrobu je zde ideální klima, vzhledem k průměrné roční teplotě 13,2 stupňů.

Tím, že Crikvenica není vyhlášeným letoviskem, jako například Zadar nebo Dubrovník, ocení její poklidnější tempo zejména turisté, kteří nevyhledávají velké davy. I v hlavní turistické sezoně, která trvá zhruba od června do září, není tato destinace vyloženě přelidněná.Je to dáno i tím, že veškerá společenské dění je rozptýleno po celé délce riviéry.

Crikvenica nabízí více možností ubytování. Jak luxusní hotely pro ty nejnáročnější, tak i možnost soukromých apartmánů nebo skromnější ubytování v kempech. Zkrátka nepřijdou ani rodiny s velmi malými dětmi nebo milovníci domácích mazlíčků, kteří by si dovolenou bez chlupatého kamaráda nedokázali představit.

TŘINÁCT důvodů, proč jet na dovolenou do Crikvenice

 • Z Brna do Crikvenice pojedete autem zhruba 7 hodin. Autobusové spojení na vlastní pěst jsme bohužel přímo do této destinace nevyhledali. Nicméně je možné využít letecké dopravy do nedaleké Rijeky a do místa ubytování se dopravit místní autobusovou linkou.
 •  Crikvenica má bohatou lázeňskou tradici. Můžete tak využít pro skutečnou relaxaci několik pavilonů.
 • Do Crikvenice nemusíte jet nutně jen na dovolenou, která trvá několik dní či týdnů. Množství cestovních kanceláří nabízí  i tzv. jednodenní koupání v Crikvenici s pobytem na pláži až 11 hodin. Můžete si tak odpočinout v náročném pracovním týdnu u moře a přesto ušetřit čas nebo finance.
 • Kromě centrální městské pláže, kolem které se točí veškeré dění, disponuje Crikvenice i městským koupalištěm.
 • Kromě klasických vodních sportů, které se dají v přímořském městě očekávat, nabízí Crikvenica i mnohá jiná sportovní vyžití.
 • V sezoně dovolených se zde pořádá množství sportovních akcí, kterých se můžete buď přímo zúčastnit nebo se jen obdivovat výkonům závodníků.
 • V bezprostředním okolí Crikvenice se můžete účastnit různých festivalů a kulturních akcí.
 • Buďte námořníkem! Plavby lodí, jachting nebo windsurfing – to vše je možné
 • Hlavní crikvenická pláž je ideální i pro velmi malé děti nebo tělesně postižené návštěvníky. Díky pozvolnému přístupu do moře si tak koupání v čisté vodě Jadranu může užít opravdu každý.
 • Milovníci historie jistě ocení historické památky jak přímo v místě, tak v blízkém okolí. Navštívit hrad, tvrz nebo zříceninu není díky snadné dostupnosti žádný problém.
 • Pokud se neradi držíte při zemi nebo preferujete rychlejší zábavu, horská turistika nebo cykloturistika není v okolí Crikvenice nic ojedinělého. Jako ve většině Chorvatských destinací, i zde je možno zapůjčit kola a síť kvalitních cyklostezek je také samozřejmostí.
 • Crikvenica je rájem pro děti všech věkových kategorií. V sezoně se zde pořádá několik akcí zaměřených přímo jen na malé návštěvníky.
 • Jak jsme již zmínili v úvodu, užít si dovolenou i s čtyřnohým mazlíkem není problém. Pro milovníky psů máme skvělou zprávu – v blízkosti je otevřena speciální psí pláž, na které se vaši psi mohou skvěle vyřádit.

PĚT důvodů, proč nejet na dovolenou do Crikvenice

 • Po vlastní ose se do Crikvenice, mimo auto, dostanete jen stěží. Alespoň s námi se dopravní portály na toto téma odmítly bavit. Takže, kromě auta, je nejlepší navštívit tuto destinaci s CK.
 • V hlavní turistickou sezonu počítejte s poněkud horší dostupností na místo určení. Celé Chorvatsko je opravdu světově oblíbenou lokalitou a dojezdové časy z plánovače tras se mohou značně lišit od reality. Také cesta autobusem s CK  je poněkud zdlouhavá.
 • Dobrodruzi, kteří nechtějí mít opletačky s místními strážci zákona, ať raději využijí vždy zavedené kempy. Po celém Chorvatsku je stanování ve volné přírodě zakázáno.
 • Pokud se rozhodnete dopřát slunné pláže a historické památky i svým čtyřnohým mazlíčkům, neměl by to být zásadní problém. Zpozornět by však měli majitelé kříženců teriérů typu bull (označovaných jako bojová plemena)  a plemen typu bull, která nejsou uznaná FCI (americký pitbullteriér, americký bully, liondog…). Všem těmto je vstup do Chorvatska, tedy i do Crikvenice, zakázán (zdroj).
 • Milovníci rušného nočního života  by mohli být v Crikvenici její poměrně poklidnou atmosférou poněkud znuděni.

Shrnutí

Crikvenica je kouzelné místo s barvitou a dlouhou historií. I když oproti větším letoviskům neoplývá tak bohatým nočním životem, milovníci historie, kultury a přírodních krás si zde i tak přijdou na své. Hlavní Crikvenická pláž se pyšní titulem Modrá vlajka, který garantuje čistou pláž i vodu.Turistická vybavenost je v místě více než dobrá. Strádat zde nudou opravdu nebudete vy ani vaše děti.

Na ty v Crikvenici pamatují jak hřišti nebo atrakcemi na plážích, tak několika ryze dětskými akcemi pořádanými v průběhu celé sezony. Crikvenica je vyloženě kids friendly resort a mladší členové výpravy za dobrodružstvím si tam rozhodně zábavu najdou.
Majitelé pejsků či kočiček také nepřijdou zkrátka. Sehnat zde ubytování s domácím mazlíčkem není problém a díky pláži Podvorska je Crikvenica vyhledávanou lokalitou milovníků chlupáčů. Podvorska bylo dokonce první psí pláží v celém Chorvatsku.

Všechny zájezdy →

Koupání – pláže a koupaliště

Crikvenica leží přímo na pobřeží, takže pláže jsou prakticky v centru veškerého dění. Několik cirkvenických pláží se honosí titulem modrá vlajka. Na výběr máte z písčitých i oblázkových pláží. Na své si tak přijdou opravdu všichni. Většina pláží je velmi dobře přístupná a s malými dětmi tak nemusíte cestovat za čistým mořem s mělkým dnem kdo ví kam. Na dvou hlavních plážích můžete využít jak nabídky vodních sportů, tak plážových atrakcí jako jsou různé tobogány a skluzavky.  Výborná je i snadná dostupnost do centra. Takže není problém z pláže rovnou navštívit nějakou památku nebo si sednout do příjemné kavárny.

 • Pláž Gradska plaža se nachází velmi blízko centra Crikvenice. Tato pláž je do 17 hodin placená, poté je přístup na ni volný.  Jedná se o oblázkovou pláž, která přechází v hrubý písek. s pozvolným přístupem do moře. V podstatě se dá označit za bezbariérovou, je tedy vhodná i pro handicapované turisty  a velmi malé děti. Ttao pláž se pyšní prestižním oceněním Modrá vlajka. V těsné blízkosti se nachází terasy s kavárnami, prolézačky pro děti i stinná místa pod borovicemi. Specialitou této pláže je i možnost masáží přímo na místě.
 • Preferujete-li písčité pláže, je Crni molo skvělou volbou. Díky pozvolnému přístupu do moře ji ocení zejména rodiče s dětmi. Nachází se asi 1,3 km od centra Crikvenice.Také tato pláž má Modrou vlajku.  Pro nadšence do pohybu zde pořádají lekce vodního aerobiku.
 • Pláž Omorika je asi 2 km směrem na Dramajl. Tato pláž je oblázková s betonovými bloky, které usnadňují přístup do moře. Na této pláži je možné si zapůjčit lehátka i slunečníky. Disponuje dětským hřištěm, hřištěm na volejbal, šlapadly, tenisovými kurty a blízkosti je i aquapark.
 • Balustrada je další z pláží, která má ocenění Modré vlajky.Ocení ji zejména akční turisté.. Nachází se taktéž blízko centra Crikvenice, památek i aquaparku. Je oblázková a často hostuje sportovní klání  vodních sportů.
 • Pakliže se vám opravdu nikam nechce, a máte rádi vše blízko sebe, ideální je stejnojmenná pláž před hotelem Kaštel. Je přímo v centru, oblázková a zapůjčit si zde můžete lehátko i slunečník. Přímo u pláže se nachází restaurace a ve vodě je množství nafukovacích atrakcí pro vaše ratolesti. Ideální místo, kde se dá strávit celý den.
 • Ani vyznavači naturismu nepřijdou zkrátka. V Kačjaku, nedaleko Dramajl, se nachází nudistická pláž.
 • Na pláži Podvorska to roztočíte nejen vy, ale i vaši čtyřnozí parťáci. I když je dnes v Chorvatsku více pláží, kde domácí mazlíčky vítají, pláž Podvorska má v tomto směru prvenství. Samozřejmě pamatuje i na chlupáče, a protože zde není přirozený stín, disponuje pláž speciálními stínítky pro psy. Samozřejmě je nutné pamatovat na hygienu a dodržovat určitá pravidla. Pláž Podvorska se nachází kousek od centra a v její blízkosti naleznete jak kavárny tak i dětské hřiště. Právem patří k nejoblíbenější pláži pro majitele pejsků v celém Chorvatsku.

Příroda

Crikvenica je ráj pro milovníky aktivní dovolené v přírodě. Přímo v místě naleznete dva městské parky a mnoho zeleně je i podél celého nábřeží. Ti pohodlnější se tedy za místní florou nemusí trmácet nikterak daleko. Co se týče fauny, i tady má okolí Crikvenice co nabídnout. Pojďme se tedy podívat blíže, jaké přírodní krásy můžete v blízkém i vzdálenějším okolí Crikvenice navštívit.

 • Pro nenáročné turisty a pohodovou procházku lesním parkem můžeme doporučit Petak park  a  Park palih za Domovinu. V obou těchto městských parcích naleznete jak oázu klidu, tak i mnoho kulturních akcí od května do Vánoc. Oba parky se nacházejí přímo v centru Crikvenice.
 • V  se nachází také Love Path – Cesta lásky, která začíná na Vinodolské ulici. Jedná se o stezku dlouhou asi 8 km, která vede jak romantickým podloubím stromů, podél pobřeží, tak i do kopců, kde vás čeká nádherný výhled na široké okolí.
 • Pokud vám nevadí udělat si tak trochu zajížďku a zároveň jste obdivovateli filmových zpracování knih Karla Maye, udělejte si trochu delší výlet a navštivte Plitvická jezera. Filmoví nadšenci jistě poznají klasické vodopády, které před jistou smrtí zachránily světoznámého indiána Vinnetoua.
 • Necelou hodinu autem od Crikvenice leží nádherný Národní park Risnjak nacházející se v pohoří Gorski kotar. Nadšení z něj budou jak milovníci horské turistiky, tak obdivovatelé chorvatské fauny.Nejvyšší vrchol má výšku 1528 metrů. Typickým živočichem zde je rys ostrovid, podle nějž dostal park své jméno. Narazit zde můžete však i na medvěda, vlka, kamzíka, jelena, kunu, tetřeva nebo jeřábka. Návštěvnické centrum parku se nachází v obci Crni Lug. K atrakcím patří naučná stezka Leska nebo vojenská základna na hoře Guslica. Z horských vrcholů je možné přehlédnout 30 km vzdálený Kvarnerský záliv.

Tipy na výlety

Přímo v Crikvenici:

 • Historické centrum Crikvenice nabízí mnoho architektonických skvostů, které stojí za to navštívit.
 • Pro  milovníky historie bude určitě zajímavý Kostel nanebevzetí panny Marie, Kostel sv. Štěpána a Kostel sv. Antonína.
 • Přímo v Crikvenici můžete také navštívit Městské muzeum Crikvenica.  Muzeum  se nezaměřuje na konkrétní úzký okruh historie Crikvenice. Najdete zde jak exponáty z pravěku, tak i instalace věnující se kulturnímu a folklornímu dědictví crikvenické oblasti.
 • Samostatným svatostánkem umělců je Městská galerie umění, kterou naleznete také v centru Crikvenice, jako již zmiňované muzeum.
 • Pokud navštívíte Crikvenici i s chlupatým kamarádem, doporučujeme návštěvu Monty`s Dog Beach and Bar. Je to unikátní restaurace na pláži Podvorska, kde nakrmí jak vás, tak vašeho pejska(zde).
 • Na pobřeží Crikvenické riviéry také najdete speciální Restauraci zdravé výživy.  Pokud tedy dáváte přednost tomuto typu stravování, máme pro vás skvělou zprávu. Tato restaurace je otevřena celoročně a není tak pouze sezónní záležitostí.

Výlety do okolí:

 • Kouzelný Vinodol je údolí nacházející se kousek od pobřeží Crikvenické riviéry. Totot údolí je tvořeno řetězcem malebných vesniček Bribir, Drivenik, Grižane a Tribalj. Mimo letní sídla zrekonstruované v tradičním stylu, zde můžete navštívit i hrady Bribir, Drivenik a Grižane. Pro aktivní cestovatele nabízí Vinodol mnoho vyžití. Ať už se rozhodnete pro turistiku, paragliding, lov nebo rybolov na jezeře Tribalj, rozhodně se nudit nebudete. Vinodolské údolí je také známé díky pořádání pravidelných festivalů, z nichž nejznámější jsou Vinodolské letní večery, Vinodolská růže nebo Festival sportovního rybaření.
 • Využít můžete i bohaté nabídky výletů na lodi. Oblíbené jsou například plavby na ostrov Krk do zátoky Klimno, do městečka Šilo a zpět do Crikvenice, nebo polodenní lodní výlet k mysu Kačjak severně od Crikvenice. V Šilu bývá oblíbeným turistickým cílem a zároveň vyhlídkou maják.
 • Oblíbeným výletem v okolí je i návštěva městečka Vrbnik na ostrově Krk. Vrbnik je stupňovitě rozložen na vápencovém svahu nad mořem. Romantickou atmosféru Vrbniku propůjčuje jak jeho středověký ráz, tak spleť křivolakých úzkých uliček. V místních vinárnách – konobách, můžete ochutnat vynikající místní bílé víno žlahtina. Ta se pěstuje pouze ve vinohradech v blízkém okolí Vrbniku.

Sportovní a adrenalinové aktivity

 • Gradská plaža nabízí množství sportovních aktivit pro ty z vás, kteří si bez pohybu dovolenou prostě neužijí. Ať už dáte přednost poklidnější zábavě fve formě badmintonu, plážového volejbalu, šnorchlování, nebo se vrhnete na parasailing, vodní lyže či podmořský rybolov, v podstatě se nemusíte tak zvaně hnout z místa a veškeré sportovní vyžití si užijete přímo na pláži. Vyzkoušet můžete také místní míčovou hru Picigin (popis a pravidla zde).
 • Milovníci bílého sportu mohou na pobřeží nejen směrem na Selce využít tenisových kurtů. Přímo v Crikvenici se nachází i sportovní stadion a také tenisové kurty. Opačným směrem můžete využít městské sportoviště Omorika u stejnojmenné pláže. Na Kačjaku také naleznete plně vybavené sportoviště.
 • Pro opravdové drsňáky a dobrodruhy nabízí Crikvenica možnost vybití v Adrenalin park Crikvenica. V nabídce centra je lanová dráha, paintball, horolezecká stěna, trampolíny, minigolf, sumo, klecový fotbal a jiné atrakce(kompletní nabídka centra a ceník).

Aktivity pro děti

 • S dětmi můžete navštívit Crikvenické akvárium. Na 200 ㎡ naleznete jak místní druhy ryb, tak i tropické druhy a dokonce i menší druhy žraloků a piraně. Veškeré informace včetně otevírací doby a ceníku naleznete zde.
 • Komu se nechce obcházet expozice akvária, má možnost využít s dětmi naprosto unikátní plavbu lodí se skleněným dnem. Vy i vaše ratolesti máte tak unikátní možnost sledovat ekosystém Jaderského moře v přímém přenosu.
 • První neděli v srpnu si rozhodně udělejte výlet do nedalekého městečka Tribunj. Konají se tu tradiční oslí dostihy. ty se, s krátkými přestávkami, konají již od roku 1957. Chov oslů má v Chorvatsku velkou tradici. Dokonce jim byl nedávno i postaven vlastní pomník a na ostrově Logorun byla založena první oslí rezervace na světě.  Tato akce plná komických situací s tvrdohlavými a nezkrotnými zvířátky v hlavní roli, každoročně přivítá několik tisíc návštěvníků.
 • V Crikvenici se každoročně pořádá mnoho akcí zaměřených přímo na malé návštěvníky této destinace. Nejznámějším a nejoblíbenějším je pravděpodobně Dětský karneval Novi – Vinodolski, který se tradičně koná na přelomu června a července před Letním karnevalem (více informací o festivalech nejen pro děti, naleznete zde).

Noční život  Crikvenice

Crikvenica, stejně jako většina prázdninových destinací, nežije jen ve dne, ale bohatý program nabízí svým návštěvníkům i v noci. Přesto, že zde není toli živo, jako v jiných destinacích, i tak nemusíte mít strach, že byste zde nenašli zábavu i v noci.

Mimo oblíbených festivalů pod širým nebem, ať už se zaměřením na folklor, hudbu nebo umění, můžete navštívit i několik vyhlášených zábavních podniků.

Jestliž neholdujete pouliční zábavě, doporučujeme Discotheque Pulse, která  nabízí i tématické večírky a hraje se zde převážně místní hudba. Otevřeno je od 22 do 6 hodin.

Další z oblíbených discoklubů jsou například Phoenix, Retro a Flash.

Kdo neholduje disco rytmům, může využít množství barů. Nejoblíbenějším je asi Beach bar Figa, ale možností je více, například Luka, Delfin, Point nebo Galija.

Noční život se v sezoně soustředí hlavně v okolí hlavní pláže Crni Mol, kde je několik klubů, barů i diskoték. Crikvenica je původně lázeňské město a i když se umí bavit, přece jen si zachovává i poklidnou lázeňskou atmosféru. Je tak ideálním místem spíše pro rodiny s dětmi nebo turisty, kteří bujaré večírky prakticky nonstop, rádi oželí.

Počasí v Crikvenici

Crikvenica leží na pobřeží Jaderského moře, má tedy typické středomořské klima. Léta jsou obvykle suchá a horká.  Hlavní sezona v Kvarnerském zálivu trvá od června do září. V červenci jsou zde teploty nejvyšší. V tomto období je zde jen minimum srážek a obecně v tomto regionu příliš často zamračené nebe nevidí.

Od června do konce srpna má moře příjemnou teplotu okolo 22 – 26 stupňů.

Nejteplejší počasí v prázdninových měsících láká množství turistů. Pokud nesnášíte velkou kumulaci lidí, dejte přednost raději květnovému, červnovému nebo zářijovému termínu dovolené.

Ani na jaro a na podzim množství srážek příliš nevzroste, ani když teploty nejsou vyloženě nepříznivé. Pro vyznavače dobrodružství i za nepříznivého počasí, avšak v příjemné teplotě okolo 17 v průměru, jsou ideální měsíce k návštěvě Crikvenice květen a říjen.

Zimy jsou zde sice mírné, ale poměrně deštivé. Teplota většinou pod 10℃ nad nulou neklesá.(zdroj)

Historie Crikvenice

Na místě dnešní Crikvenice se původně rozléhal římský vojenský tábor jménem  Ad Turres. Později zde vznikla malá rybářská osada.

Začátkem 15. století zde krcký kníže N. Frankopan vystavěl opevněný zámek – kaštel. Brzy však díky daru jeho syna přešel do majetku řádu Pavlánů. Ti v něm zřídili klášter a školu.

Po zrušení řádu se kaštel ocitl v majetku Habsburků, kteří v něm zřídili důstojnickou ozdravovnu. Tím pravděpodobně začala lázeňská historie Crikvenice.

V budově zámečku byl později zřízen dětský domov a v současnosti slouží jako hotel pod zachovaným názvem Kaštel.

Oficiální status klimatických přímořských lázní však Crikvenica získala počátkem 20. století. Byly postaveny první hotely a Crikvenické lázně si oblíbila zejména Uherská šlechta.

V meziválečném období  si tuto lokalitu oblíbili i čeští návštěvníci a několik Čechů bylo dokonce majiteli hotelů. Česká klientela preferovala zejména rodinnou a dětskou rekreaci.

Specialitou Crikvenice je tzv. talasoterapie – léčba mořskou vodou.  V posledních dvaceti letech byla na to konto vystavěna i Speciální nemocnice pro zdravotní rehabilitaci Thalassotherapia.(zdroj)

Všechny zájezdy →

Hodnocení letoviska Crikvenica
Sending
User Review
4.25 (4 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top