Kontakt

Vítejte na našem webu, snažíme se pro Vás připravit kvalitní články o cestování. Bude-li mít jakékoliv dotazy stačí nás kontaktovat na jsme@vsekolemcestovani.cz nebo nám napsat na facebook .

Věříme, že články, které na našem webu naleznete budou pro Vás přínosné. Články jsou psány zkušenými lidmi z oboru.

Inzerce

Hledáte web o cestování, kde se Vám vyplatí inzerovat? Jste tu správně. Na našem webu si pečlivě vybíráme inzerenty, proto budete mít jistotu, že nebudete v záplavě inzerce, jako najdete u různých PR webů.

Recenze produktu

Máte produkt, který by se hodil pro cestovatele? Sepíšeme k nám na web recenzi a dostaneme produkt mezi cestovatelskou komunitu.

Naše recenze:

Článek a fotoreport z ubytování 

Rádi si uděláme výlet a sepíšeme článek o Vašem ubytování a okolí. Článek obohatíme kvalitním fotoreportem.

PR Článek

Publikování článku na našem webu získáte kvalitní zpětný odkaz. Web nemáme zaplavený PR články. Pečlivě si vždy vybíráme, jaký článek budeme publikovat a zda-li bude pro naše čtenáře i nějak přínosem.

Aktuálně publikovaných PR článků : 0

Zpětné odkazy

Možnost je zde i vložení zpětných odkazů do libovolných článků, tuhle formu inzerce se u nás využívá v největší míře. I zde platí, že si vždy vybíráme, kdo u nás bude inzerovat.

Aktuálně zpětných odkazů: 5

Bannery

Největší pozornost na webu si získáte pomocí banneru. Vložení banneru je možné na hlavní stranu a do příslušných článků.

Facebook skupina

Jestliže bude Vaše inzerce zaměřená na Asii, je zde možnost i sdílení v naší skupině. Která neustále roste (+100 uživatelů týdně)

Asie – rady a tipy – Kambodža, Thajsko, Vietnam, Laos

jsme@vsekolemcestovani.cz

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top