Naše zkušenosti s EasyLingo/onlinejazyky.cz [RECENZE]

Na jazyk moderně online s EasyLingo za 30 hodin

Hledáte možnost, jak se naučit anglicky efektivně bez nutnosti docházet na kurzy? Učit se cizím jazykům v dnešní moderní době lze pohodlně online, kdekoli a kdykoli. English for everyone – neboli angličtina pro

Registruj se kliknutím ZDARMA na seminář.

každého, i tak se dá ve stručnosti charakterizovat EasyLingo. Je to online videokurz se spoustou interaktivních cvičení, poslechových videí, konverzace, fráze a mnoho dalších prvků. EasyLingo je určen pro začátečníky stejně jako pro ty, kteří jsou na úrovni C1 i vyšší. Vše běží na platformě onlinejazyky.cz ve webovém responzivním prostředí, takže je jedno, zda budete sedět u velké obrazovky nebo kurz absolvovat na tabletu či mobilu. Na začátek klíčový fakt – jedna úroveň angličtiny stojí 142 eur, tedy 3690 Kč. Máte nárok na garanci vrácení peněz do 14 dní. Věrohodnost zvyšují i reference velkých společností, jako  Makro, Siemens nebo ČEZ.Vytvořte si svůj profil a v něm budete mít přehled o všech kurzech, své studijní materiály, záložky s poznámkami, slovíčka, apod. Můžete si rovněž nastavit na sebe „přísnost“, tedy toleranci, zda napíšete slovo malými či velkými písmeny a ignorování diakritiky.

Rozřazovací test se 120 otázkami

Pokud nevíte, do jaké úrovně od A1 po C2 podle CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages) patříte, nabízí EasyLingo obsáhlý rozřazovací test obsahující celkově 120 otázek všech úrovní. Od nejjednodušších po úroveň C2. Zjistíte tak, jaký kurz je pro Vás nejlepší dle dosaženého výsledku testu. Otázky v něm jsou povinné, časově není test omezen. V průběhu testu hned vidíte, na jaké úrovni právě jste. Systém sám rozhoduje, zda je možné přejít k dalším, složitějším otázkám. Tento test je vstupní bránou pro správně vybraný kurz dle Vašich dosavadních znalostí. Pro každou ze šesti úrovní (A1, A2, B1, B2, C1 a C2) je v testu 20 až 30 otázek, jejichž náročnost se zvyšuje s každou otázkou, kdy jste odpověděli správně.

30 hodin čistého času v 90 lekcích v mnoha formách

Angličtina s EasyLingo slibuje zvládnutí jedné jazykové úrovně za 30 hodin čistého času, což je 90 lekcí po 20 minutách. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory a k dispozici jsou též individuální lekce přes Skype. Délka jedné lekce, tedy 20 minut, je navržena proto, že delší lekce snižují pozornost. Lákavé sdělení, že si zapamatujete o 400 % více, je samozřejmě velmi individuální. Každý den studujete 20 minut – poslech, cvičení, opakování slovíček a diskuse s lektorem. K dispozici je také real-time chat, takže se můžete ihned na cokoli zeptat. Cvičení jsou pestrá – od přiřazování obrázků, křížovek až po doplňování vět. Těmito způsoby se naučíte zábavnou formou slovíčka, jejich výslovnost a použití ve větách. Rozmluvit se Vám pomůže konverzační klub, v němž diskutujete s ostatními účastníky kurzu pod vedením lektora.

Demoverze kurzu

Než si kurz zakoupíte, EasyLingo Vám nabízí si vyzkoušet demoverzi kurzu s ukázkovou lekcí na téma restaurace. Bez jakéhokoli přihlášení uvidíte princip jednotlivých částí kurzu a lektor v úvodních videích vysvětluje, co Vás čeká a jakými formami kurz probíhá.

Certifikát a dárky

Získané znalosti angličtiny nejsou vše. Každý, kdo absolvuje kurz, získá certifikát, který může být dalším vstupem k úspěšné kariéře díky potvrzeným znalostem angličtiny. A pro nejlepší studenty jsou připraveny lákavé odměny. Motivace je tím ještě více podporována.

Co získáte za cenu kurzu

Dát téměř 4000 Kč za online kurz pro jednu úroveň angličtiny není jen tak a možná si říkáte, zda se to vůbec vyplatí. Co získáte v ceně kurzu:

 • doživotní přístup ke kurzu – můžete si tak kdykoli znovu své znalosti opakovat
 • službu „lektor po ruce“
 • konverzační klub na půl roku – po dobu 6 měsíců přístup do klubu s ostatními studenty
 • pestré varianty výkladu a interaktivních cvičení
 • možnost dokoupení individuálních lekcí přes Skype s flexibilním výběrem času
 • motivační odměny pro nejlepší absolventy
 • certifikát o úspěšném absolvování kurzu
 • a především dosaženou úroveň angličtiny

Moderní online kurz ušetří především Váš čas, za kurz v „kamenné“ učebně byste zaplatili ve výsledku často mnohem více.

 • Summary neboli souhrn – EasyLingo je moderní online jazykový kurz 21. století
  Registruj se kliknutím ZDARMA na seminář.
  Registruj se kliknutím ZDARMA na seminář.

Online nejen jazykové kurzy jsou hitem současné doby, tedy forma e-learningu. EasyLingo Vám nabízí možnost online jazykových kurzů pro angličtinu a dalších pět jazyků. Zvolit si můžete úroveň od A1 po C2. Web je přehledný, nabízí ukázkový kurz a informace jsou poměrně jasně vysvětlené, co vše v rámci kurzu získáte. Na úvodní stránce je nabízen PDF e-book „7 tajemství rychlého učení jazyků“, stačí zadat e-mail, na který přijde odkaz ke stažení e-booku s informacemi ohledně předností online kurzů EasyLingo a obecně seznamuje s metodami moderního učení.

Co se týče ceny, domnívám se, že za 90 lekcí požadované úrovně formou interaktivního výkladu a cvičení, je přijatelná a srovnatelná s konkurenčními nabídkami podobných kurzů. EasyLingo může být opravdu dobrou cestou, jak se angličtinu opravdu naučit efektivně v pohodlí domova. Na stejném principu fungují kurzy i pro další jazyky, které jsou v nabídce – němčina, francouzština, španělština, ruština a italština. V dnešní době je e-learning velmi progresivním způsobem výuky, který je časově flexibilní, což EasyLingo perfektně splňuje.

Za sebe mohu určitě celý program jen doporučit! S angličtinou jsem začínal minimálně 5x, díky tomuhle kurzu jsem začal a nepřestal. Kurz určitě vyzkoušejte i vy, vždyť ho můžete do 14 dní vrátit, pokud nebudete spokojeni.

Další zkušenosti:

Sending
User Review
0 (0 votes)

2 názory na “Naše zkušenosti s EasyLingo/onlinejazyky.cz [RECENZE]”

 1. Můžete prosím slíbený odkaz na zmíněné web adresy z tohoto semináře zveřejnit tak, aby šel alespoň kopírovat ? Děkuji. Petr

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top