Svačina/jídlo na cestu autem

Zdravá svačina na cestu autem

Chystáte se autem na dovolenou nebo na dovolenou a nevíte jakou svačinu zvolit s sebou? Následujících 7 tipů by Vás mohlo tohoto dilema navždy zbavit!

Svačiny na dlouhé cesty

Klasika v podobě pečiva

Nikoho nepřekvapí, že se v tomto seznamu objeví produkty pekárenského průmyslu. Jsou totiž natolik praktické, že si je můžete vzít opravdu kamkoliv, na cestu autem na dovolenou nevyjímaje. Osobně k pečivu nejčastěji konzumuji borůvky a jahodovou marmeládu. Polít je můžete třeba čokoládou.

celozrnna-svacina-na-dlouhe-cestovani

Osobně doporučuji celozrnnou nebo bezlepkovou housku či chléb. Přeci jen cesta na dovolenou trvá v řádech jednotek či desítek hodin a po bílém pečivu by se člověk mohl začít cítit malátně či znaveně, což by mu mohlo tuto cestu znepříjemňovat. Zdroj www.bodyskal.cz

Sending
User Review
0 (0 votes)

1 názor na “Svačina/jídlo na cestu autem”

  1. Tento vikend jsme stravili v Benatkach. K svacine jsem pripravila bile a celozrnne bagety,ktere jsem potrela olejem ze susenych rajcat,dale oblozila susenou sunkou, pokladla susenymi rajcaty,mozzarellou a navrch listky bazalky.Nektere jsem zapekla na zpusob pannini.Cast jsem nezapekala a pridala smes salatu,popr. rukola nebo polnicek.Je to prijemna zmena oproti klasice ,jako je sunka a salam.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *