Aplikace na cestování, díky kterým ušetříte

Cestovatelských aplikací je opravdu mnoho, zorientovat se a vybrat si jen zlomek, které využijeme už je těžší. Připravili jsme seznam aplikací, které při cestách opravdu využíváme.

 

Ubytování

Booking.com

Dá se říct, že většinu našich ubytování řešíme už jen přes nejznámější ubytovací portál na světe.  Platformu využíváme opravdu často a zatím nebyl sebemenší problém s ubytováním. Při řešení jakéhokoliv problému můžete využít i české infolinky.

 

 

AirBnb

Díky aplikaci AirBnb dokážete najít ubyotvání jak v soukromí, tak i v hotelu za přijatelné ceny.  Při výběru ubytování, je lepší srovnávat s aplikací Booking, ceny se můžou u lišit.

 

 

Sleepinginairports.net

Máte dlouhou chvilku na nějakém z letišť či jen čekáte pár hodin na přestup, je tohle aplikace přímo pro Vás. V aplikaci najdete informace o celém letišti. Zjistíte vše od toho jak se na daném letišti zabavit, až po nejlepší místa na přespání.

 

Taxi a doprava

Uber

Velmi rozšířená aplikace, díky, které dokážete ve větších městech ušetřit nemalé částky za dopravu. Nejlepší na celé aplikaci je, že cenu si zjistíte předem a vyhnete se dohadování o konečné ceně.

Rome2Rio

Aplikace Rome2rio je skvělá hlavně díky tomu, že Vám dokáže vyhledat spojení v skoro každé zemi. Zobrazí Vám různé varianty dopravy od metra až po lodní dopravu. U každé varianty naleznete i cenu.

Průvodce a mapy

TripAdvisor

Hledáte recenze, fotky či jen potřebujete poradit s výběrem hotelů, restaurací a zajímavých míst, je tohle aplikace přímo pro Vás. V uživatelském rozhraní naleznete vše od fotek až po uživatelské recenze a tipy.

Sygic Travel 

Skvělé mapy do mobilu, které lze využívat i jako navigaci do auta. Hlavní výhodou aplikace je určitě, plánovač vaší cesty. Na mapě vidíte označená zajímavé a turistické místa, díky čemuž si můžete vytvořit váš itinerář cesty.


Jak vás můžu podpořit?

Projekt www.vsekolemcestovani.cz, můžete podpořit pomocí nákupů přes naše odkazy. Jedná se o výhru pro obě strany, vy získáte slevu na služby a my pro Vás můžeme připravovat další přínosné články.

Ubytování:

Pojištění na cesty

Budete-li mít jakékoliv dotazy, můžete zanechat Váš dotaz v komentářích či nám napsat na email  [email protected].

Sending
User Review
0 (0 votes)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *