Řecké ostrovy na prodej

Kde koupit ostrov?

Zakoupit si ostrov a budovat si tam vlastní svět, to by chtěl opravdu každý. Není to ale nic nemožného. Ostrov si může zakoupit každý z nás, jen je k tomu potřeba větší obnos finančních prostředků. Dnes Vám ukážeme pár řeckých ostrovů, které jsou nyní na prodej.

 

Nissos Sofia

Ve vodách Jónského moře se nachází i ostrůvek Nissos Sofia. Krásný řecký ostrov, který je v populárním řeckém souostroví Echinades.  Vzhledem k tomu, že ostrov je nyní úplně prázdný, nabízí se velký potenciál na rozvoj.

 

Nissos sofia - Řecko
NISSOS SOFIA – ŘECKO

Ostrov St. Athanasios

Malý ale krásný ostrov, který je asi nejdostupnější všem z nás. Jeho cena je „jen“ 1 600 000 Euro. Rozloha ostrovu nepřesahuje 10 811 m2 a nachází se v blízkosti města Itea a kousek od Delphi, člunem za pár minut. Pokud si ale koupíte ostrov, tak asi budete cestovat raději jachtou.

Ostrov St. Athanasios - Řecko
Ostrov St. Athanasios – Řecko

Kardiotissa

Ostrov Kardiotissa se nachází v srdci souostroví Kyklady. Nachází se mezi ostrovy ostrovem Folegandros a Sikinos, cesta na jeden z ostrovů trvá člunem do 10 minut. Tenhle ostrov určitě nebude pro milovníky písčitých pláží. Celý ostrov je skalnatý a pozvolný vstup do moře, zde budete hledat dlouho.

Kardiotissa- Řecko
Kardiotissa- Řecko

Sending
User Review
0 (0 votes)

1 názor na “Řecké ostrovy na prodej”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *